Tel: 37255565401
Email: info.@rmw.ee
Eesti sisetranportKaubavedu Eestist - Rootsi ja TaaniKaubavedu Rootsist, Taanist - EestisseSÕIDU- JA VEOAUTODE PESU

Eesti sisetranport

Avatud: E-R 8.00-17.00 Info : +372 55 655429

Read More

Kaubavedu Eestist - Rootsi ja Taani

ADR veod ; Termoveod. Info :+372 52 11 482

Read More

Kaubavedu Rootsist, Taanist - Eestisse

ADR veod ; Termoveod. Info: +372 55 565 400

Read More

SÕIDU- JA VEOAUTODE PESU

Sõiduautode pesu : E-P 07.00-21.00 Veoautode pesu : E-R 08.00.-17.00 Info : +372 55 655 444

Read More

Slide Description orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent quis consectetur enim, vel commodo nunc. Donec vel aliquet mauris5

Info

Logo

AS RMW KVALITEEDI- JA KESKKONNAPOLIITIKA

Meie ettevõte on asutatud 1993. aastal ja nüüdseks on peamise tegevusalana välja kujunenud rahvusvaheline transport. Meie jaoks on oluline:

TEENINDUSE KÕRGE TASE

Pikaajaline kogemus ja praktika on teinud meist usaldusväärse äripartneri. Meie personal koosneb oma ala parimatest tegijatest, moodustades meeskonna, kelle eesmärk on pakkuda täpseimat ja kiireimat teenust. Kui klient on veose tellinud ja meie poolt aktsepteeritud, siis kehtib arusaam:MIS LUBATUD, SAAB TEHTUD.

TELLIJA RAHULOLU

Meie jaoks on oluline hoida oma püsikliente ja pakkude alati paindlikke võimalusi. Teenuse pakkumisel arvestame kõiki tellija ootusi ja nõudmisi ning vastame seadusandlikele ja muudele nõuetele. Head suhted laevafirmadega, vedudel kasutatavad uued autod, koolitatud autojuhid ja vedusid kureerivad oma ala asjatundjad – see kõik annabki kliendile kindlustunde: KAUP ÕIGEAEGSELT KÄTTE.

KESKKONNATEADLIKKUSE JÄRGIMINE

Oleme oma eesmärgiks seadnud ka keskkonnasõbraliku tegevuse, milleks üha rohkem võtame kasutusele uuemaid ja keskkonda säästvamaid transpordivahendeid, millele on lisatud GPS-seadmed: SIHTPUNKTI KESKKONNASÕBRALIKULT. Meie töötajatel on saastamise ärahoidmise ja loodusressursside säästmise kohustus.

PIDEV ARENG

RMW AS juhtkond on püsitanud kvaliteedi- ja keskkonnapoliitika elluviimiseks eesmärgid ja nende täitmiseks koostanud kava. Eesmärkide jälgimise ja kava täitmise kaudu toimub pidev juhtimissüsteemi parendamine.

RMW AS kvaliteedi- ja keskkonnapoliitika kinnitas aktsiaseltsi juhatus 08. november 2011

   EAS logo_suur_hor